Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace


Autoři - Škrla Petr

Jméno:Škrla Petr
Rok narození:1941
E-mail:petr.skrla@tiscali.cz


Autor o sobě:
Autor, Petr Škrla věří, že na této planetě nejsme náhodou. Věří, že každý z nás je unikátním, nekopírovatelným jedincem s neuvěřitelným potenciálem a posláním.
Petr Škrla emigroval v roce 1968 i s rodinou do Kanady, kde vystudoval sociální lékařství. Později byl povolán církví Adventistů sedmého dne do Sierra Leone v západní Africe. Služba malomocným v osamělém leprosariu na pokraji africké džungle se mu stala zdrojem hluboké inspirace. Dalších šest let prožil s ženou Magdou a synem Petrem v Malawi. Zde ve stínu bizardních baobabových stromů bojoval s týmem lékařů proti nejzákeřnější nemoci dneška AIDS. Po návratu do Kanady a ukončení studia filozofie v Los Angeles se vrátil s rodinou do České republiky. Řadu let pracoval v ČR jako konzultant v oblasti organizace a řízení zdravotnictví. Dnes se věnuje kreativnímu psaní a jeho tvorba zahrnuje celé spektrum populárních literárních žánrů. Nejpopulárnějšími knihami jsou:
"O Africe s humorem"
"Život začíná po pětašedesátce"
"Život na hraně"
"Malé úvahy o velkých věcech"
"Kreativní ošetřovatelský management"

Zpět na seznam autorů

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (39247)
Poezie (41040)
Fotografie (39628)
Přírodní medicína (38241)
Komiksy (39593)

V této anketě jste již hlasoval.

Nové knihy

Voják Země

Woodoo

Čarodějky 1. Galena 2.Cesta za ztraceným časem


© 2021 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz | jooble.cz - vyhledá práci
Počet návštěv: 6917124