Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace


Knihy - Charlie, po čertech milý andílek

Charlie, po čertech milý andílek
Název:Charlie, po čertech milý andílek
Autor:Papoušková Mia
Nakladatelství:Nová forma
Rok vydání2018
ŽánrHumor
ISBN978-807612-034-1
Počet stran70
Jazykčeský
Vazba měkká – lepená (paperback) obálka 300g křída + laminace
FormátA5 – formát 148x210 mm
Cena205,-
E-shopwww.stahujknihy.cz

Ukázka z knihy
Přichází další vlna radosti, že jsem vstala, která se projevuje hlasitým štěkotem a pokusem o zcizení jakéhokoliv kousku oblečení, do kterého se snažím nasoukat. Největšímu zájmu se těší ponožky, bohužel zájem o ně neopadá ani ve chvíli, kdy už je mám na noze. Na chodbě to ještě docela jde, velmi ladně se mi daří táhnout nohu za sebou i se psem, který visí na ponožce, problém však nastává na schodech. Čím více se Charlieho snažím přesvědčit, aby mě nechal na pokoji, tím větší zájem jeví o moje dolní končetiny. Většinou i kapitolu schody zvládneme bez úhony, ale dnes to bylo jinak.


Víte, jak vypadá Hroch obojživelný? Hroch je nejtěžším recentním druhem sudokopytníka a třetím nejtěžším suchozemským živočichem, samice váží asi 1300kg a po zemi dokáže běžet až 30ti kilometrovou rychlostí. Teď si představte takovou hroší samičku, která má na sobě růžové pyžamo a modré pletené ponožky, dejte jí blond dlouhou paruku. Až budete mít v hlavě tuto představu, přidejte ještě malého bílého psa zakousnutého do ponožky na noze. Tak, výborně a teď už to jen všechno dohromady pošlete 30ti kilometrovou rychlostí dolů ze schodů. Zapomněla jsem ještě dodat, že při prvním kroku ze schodů, hrošice (asi vám došlo, že já) prohlásila směrem k Charliemu: ?Nech toho, vždyť se o tebe zabiju?. Jakmile věta dozněla, Charlie mi proletěl pod pravou nohou a já ve snaze ho nezašlápnout, letěla s veškerou ladností postižené baletky Národního divadla ze sedmi zbývajících schodů. Přistála jsem na tom posledním a okamžitě mi bylo jasné, že tohle průser. Pravou nohu jsem měla zkroucenou pod sebou, a jak jsem s ní pohnula, cítila jsem obrovskou bolest. Když jsem se podívala na prsty u nohou, zjistila jsem, že palec na pravé noze je tak nějak divně otočený na druhou stranu než normálně. Chtělo se mi plakat jednak šokem a jednak bolestí, ale kupodivu nebyl prostor, neb Charlie byl tak nadšen z nového způsobu hry, že okamžitě pokračoval ve svých náletech na mou bolavou nohu a i zbylé části mého těla, válejícího se po zemi. Vždyť co je na zemi, to přece patří jemu.


Zpět na seznam knih

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (29674)
Poezie (30854)
Fotografie (29772)
Přírodní medicína (29022)
Komiksy (29645)


Nové knihy

MONUMENTY I

Moja láska

Sňilex a Derik


© 2019 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz | jooble.cz - vyhledá práci
Počet návštěv: 5757850