Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace

Výpis příspěvků

RudolfRozlišení barevnosti tisku14:32 22.3.2012
Pěkný den. Chci se zeptat, jak se posuzuje tisk na papíru, který má jiný než bílý odstín, písmo má silnější odstín papíru a ilustrace by byla do tohoto vložena v černobílém provedení /bílý podklad a černá kresba/. Dále se chci optat, zda v ceně knihy dle kalkulačky je započteno přidělení ISBN, grafické zpracování návrhu a doúpravy před vlastním tiskem - myšleno typografické. Velice děkuji

Roman Horák13:07 26.3.2012
Dobrý den. Bohužel toto v malonákladovém tisku nelze. Problém je v tisku bílé barvy na barevný papír. Toto lze vyřešit pouze při ofsetovém tisku, kde bude jako pátá barva nanášena bílá (většinou transparentní běloba). V kalkulačce je vypočítána pouze cena za tisk a zknihaření knihy.

Rudolf14:45 26.3.2012
Přeji pěkný den a děkuji za předcházející odpověď. Prosím však ještě o vyjádření se k následující variantě: barevný papír, písmo a kresba černá, kresba na zvýrazněném odstínu barvy papíru - jak bude posuzováno a zda-li takto jde. A ještě: jaké další náklady je možno počítat s ohledem na přidělení ISBN ev. dalších činností, které nejsou započítány v kalkulačce. Velice děkuji za odpověď.

Roman Horák16:40 26.3.2012
Ještě jednou pěkný den, přeji. Pokud jsem to dobře pochopil, chcete na barevný papír ještě přidat jeho zvýrazněnou barvu. V tomto případě se již jedná o barevný tisk a v kalkulačce zadejte všechny strany barevné. Samotné přidělení ISBN a vygenerování EAN čárového kódu je zdarma. Autor však platí výrobní cenu za 5ks knih - povinných výtisků, které musíme rozeslat určeným knihovnám a 5x50,- Kč za toto. Pokud budete mít podklady připravené k tisku správně, nejsou již další náklady. Pokud budete požadovat korektury, grafiku, typografii apod. ceník najdete v článcích na úvodní straně. Ve většině případů jde však o individuální dohodu.

Jméno
Email
Antispam - napiště číslicí kolik je jedna + pět

Text Vašeho příspěvku

Po schválení příspěvku administrátorem, bude uveřejněn.

Zpět na seznam témat

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (58881)
Poezie (60668)
Fotografie (58836)
Přírodní medicína (57651)
Komiksy (58631)


Nové knihy

Rande

V hospodě

Politika teoreticky i prakticky


© 2024 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz
Počet návštěv: 8734945