Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace

Výpis příspěvků

MarieÚprava stránky19:15 1.6.2014
Dobrý večer, chtěla bych si nechat u Vás vydat knihu: jedná se ale o počet stran méně než uvádíte minimum, tj. méně než 40 stran. Tím to vlastně není kniha, ale snad brožura... Přesto chci, aby jako pěkná kniha výtisk vypadal. Jedná se o scénář, který bude opatřen také obrázky, takže několik stran nabude, ale přesto nedosáhne potřebného ani minimálního počtu. Mám scénář napsaný ve Wordu, převedený i do PDF, stránek tedy je něco kolem jedenácti. Říkám kolem jedenácti, protože vlastně ani nevím, kolik stran ve skutečnosti by to bylo - (v A4 když jsem si scénář vytiskla tiskárnou vyjelo stránek ještě méně) - totiž, text jsem napsala asi ve špatném formátu, protože je rozložen těsně k levému a těsně k pravému okraji, nahoře je to snad také dost natěsno. Když jsem se pokoušela okraje upravit nebo cokoliv upravit, všechno se začalo "rozjíždět", takže jsem práci dokončila s velkým úsilím a strachem, jak to dopadne. Vím, naskýtá se otázka, proč to nesmažu a nenapíšu znovu, ale já už bych to nezvládla, myslím psychicky. Nadělala bych v textu určitě ještě větší zmatky, proto bych se chtěla zeptat: - mám text nechat napsaný jak je a poslat Vám ho k nahlédnutí? - Myslíte, že by takto napsaný text od okraje k okraji mohl splnit podmínku k vydání knihy? Já už totiž nemám sílu přepsat toto dílko znovu, i když to není tolik stran, ale raději bych vše upravila elektronicky, jen nevím, jestli bych vše nezkazila. - A, vydali byste mi knihu, i když nemá potřebný počet stran? - Mám poslat výtisk ve Wordu i v PDF? Ponechala bych raději korekturu a veškerou úpravu včetně obálky na Vás, možná i výběr obrázků. Chci opravdu pěknou knihu. Děkuji Vám za čas, který jste věnoval tomuto dotazu a přeji hezký večer* Marie

Marie10:40 2.6.2014
Ještě si dovoluji doplnit moji zprávu, že text je těsně od strany ke straně psán vlastně proto, abych dodržela pravidlo pro psaní scénáře, pravá - levá strana... Možná, ale to víte jenom Vy, by takto mohla být vydána i kniha scénáře... O formě "Kniha" hovořím stále proto, že je to sice scénář, ale chci ho vydat jako příběh, aby se i dobře četl, dialogy jsou poetická próza, možná - kdybych dialogy dala do formy básně, zvýšila bych i počet stran - prosím, poraďte mi. Děkuji, Marie.

Roman Horák6:50 6.6.2014
Dobrý den. Prosím, pošlete vše tak jak máte, pokusíme se Vám navrhnout nějaké řešení. Nejlépe bude, když pošlete podklady jak ve Wordu tak v podf.

Marie10:12 7.6.2014
Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den. Marie

Jméno
Email
Antispam - napiště číslicí kolik je jedna + pět

Text Vašeho příspěvku

Po schválení příspěvku administrátorem, bude uveřejněn.

Zpět na seznam témat

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (58129)
Poezie (60076)
Fotografie (58351)
Přírodní medicína (57149)
Komiksy (57988)


Nové knihy

Chladný král

Absolute

A zase ten Charlie


© 2024 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz
Počet návštěv: 8689902