Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace

Výpis příspěvků

LenkaPodmínky v novém roce? Ilustrace?13:02 8.12.2015
Dobrý den, prosím Vás, budou se nějak měnit podmínky v novém roce? Zejména cenové? Pokud bych chtěla mít v knize ilustrace, je lepší je poslat zvlášť a vynechat na ně příslušné místo v textu, nebo mají být naskenované v souboru? Nebude pak horší kvalita obrázku? Jak by měla ilustrace vypadat? Jedná se o dětskou knížku - pastelkami, fixami? Na klasickém bílém papíře, nebo na čtvrtce? Vydávají se dětské knížky s měkkou vazbou? Zdá se mi vhodnější tvrdá, ale to už je zase jiná cenová hladina. Máte zkušenost s tím, že by ilustrace provedly samotné děti? Je lepší, aby byly všechny obrázky stejným stylem - od jednoho auta, nebo mohou být různé? Děkuji předem za všechny odpovědi.

Roman Horák, NF22:33 9.12.2015
Dobrý den. Díky pořízení nové technologie letos v listopadu se určitě změní ceny, a to zejména u barevného tisku, který výrazně zlevní. Ilustrace je nutné naskenovat (ideálně 300dpi při 1:1) a vložit přímo na místo, kde mají být vytištěné. Podoba obrázků je čistě na autorovi. Vydáváme i dětské knihy v měkké vazbě. Díla, která byla ilustrována dětmi, jsme již vydali. Ilustrace mohou být od různých autorů. Záleží na tom, zda jsou doprovodným prvkem textu nebo jsou nosnou konstrukcí knížky. Těšíme se na spolupráci v roce 2016. R. Horák, NF

Lenka19:11 10.12.2015
Velmi Vám děkuji za odpověď, zejména za potěšující informaci ohledně zlevnění barevného tisku. V novém roce přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníků.

Jméno
Email
Antispam - napiště číslicí kolik je jedna + pět

Text Vašeho příspěvku

Po schválení příspěvku administrátorem, bude uveřejněn.

Zpět na seznam témat

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (58015)
Poezie (59950)
Fotografie (58217)
Přírodní medicína (57023)
Komiksy (57857)

V této anketě jste již hlasoval.

Nové knihy

Chladný král

Absolute

A zase ten Charlie


© 2024 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz
Počet návštěv: 8677814