Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace

Výpis příspěvků

Patrik SvobodaDotaz0:14 11.4.2017
Hezký den, tak už jen čekám na obálku od grafika a v následujících dnech do Vašeho nakladatelství odesílám objednávku. Mám jen dva skromné dotazy. 1. Kniha bude rozdělena na 4. části. Vždy první stranu s zázvem části bych rád stylizoval s černobílím podkladem zničeného světa. Budou se tyto stránky v objednávce počítat jako černobílé, nebo barevné? 2. V předchozích dotazech jsem se dočetl o možnosti objednávky jak tvrdé, tak měkké vazby v jedné objednávce. Pokud tedy budu chtít přeněme 15 kusů od každého, do objednávky zadám 30 a do poznámky k ní poté, že bych je rád rozdělil, nebo provedu objednávku na 15 kusů a v poznámce zadám + dalších 15? A cenu celé objednávky je možné vypočítat na vaší kalkulačce? Děkuji za odpověď a těším se na brzkou spolupráci. S pozdravem Patrik Svoboda

Roman Horák, NF21:30 23.4.2017
Dobrý den pane Svobodo. Pokusím se odpovědět na Vaše dotazy: ad 1) pokud bude obrázek na patitulu černobílý, počítá se jako černobílý. ad 2) ano, je tomu přesně tak. Pokud bude kniha vyvedena v dvojí vazbě je nutné přidělit dvě rozdílná ISBN. Cenu si lze vypočítat v naší kalkulačce, budeme se jí jako vždy řídit. S pozdravem R. Horák, jednatel NF

Patrik Svoboda23:17 4.5.2017
Ještě poslední skromný dotaz. Až teď, při závěrečném kontrolování jsem si všiml faktu, který mi celou tu dlouhou dobu unikal. A to předložky a spojky na koncích řádků. Je potřeba, abych je před odesláním opravil sám, nebo to vyřeší Vaše korektura? Moc děkuji za odpověď.

Roman Horák, NF12:44 5.5.2017
Dobrý den. Skutečně na konci řádků se nemají vyskytovat spojky a předložky. Pokud si budete u nás objednávat korekturní práce, sami toto změníme. V opačném případě si musíte tyto odstranit sám.

patrik Svoboda9:14 6.5.2017
A žádost o korekturní práce se v objednávce píší do poznámky? Omlouvám se za neustálé dotazy, kniha je moje prvotina, takže tohle vše je pro mne naprosto nové a nerad bych něco zanedbal.

Roman Horák, NF22:23 9.5.2017
Pokud použijete objednávkový formulář na těchto našich stránkách, tak nám napište požadavky do poznámky. Pokud budete posílat data jiným způsobem, přiložte vyplněnou specifikaci, kde je již kolonka pro objednání korekturních prací. Tuto si můžete stáhnout a vyplnit. Odkaz na ni najdete v sekci Objednávka.

Patrik Svoboda22:15 11.5.2017
Dobrý den, poslední drobný problém. Je mi to už trapné. Rukopis mám připravený, ale bojuji se záhlavím-zápatím. Knihu mám rozdělenou na několik velkých částí, nadpisem každé z nich. Můj problém je ten, že nevím, jak přesně skrýt záhlaví a zápatí na těchto patitulech. Řeší to nějak Vaše korekturní práce, nebo si musím nějak poradit sám? Moc děkuji a po vyřešení tohoto problem již opravdu odesílám objednávku.

Roman Horák, NF17:07 14.5.2017
Pokud budeme provádět korekturní práce, stačí, když nám napíšete kde se má zápatí a záhlaví vymazat.

Jméno
Email
Antispam - napiště číslicí kolik je jedna + pět

Text Vašeho příspěvku

Po schválení příspěvku administrátorem, bude uveřejněn.

Zpět na seznam témat

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (57988)
Poezie (59922)
Fotografie (58190)
Přírodní medicína (56996)
Komiksy (57725)

V této anketě jste již hlasoval.

Nové knihy

Chladný král

Absolute

A zase ten Charlie


© 2024 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz
Počet návštěv: 8673983