Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace

Výpis příspěvků

Václav SemerádDotaz10:37 15.10.2018
Na webové stránce www.stahuj-knihy.cz je zmínka o možnosti hodnocení knih, ale tato možnost je tam zřejmě velice dobře schovaná, neboť jsem ji nenašel (až na krátké popisy ve "specifikacích"). Rád bych si některá hodnocení přečetl, myslím si, že by to mohlo pomoci zejména při rozhodování o nákupu.

Roman Horák, NF7:26 16.10.2018
Dobrý den. Prosím o upřesnění, kde taková "zmínka" je. Děkuji.

Václav Semerád20:47 17.10.2018
www.stahuj-knihy.cz - Jak nakupovat - poslední řádek = Hodnocení produktů... Spíš bych ale řekl, že to patřilo do původního záměru, který se už nerealizoval, podobně jako jiné části, např. www.novaforma.cz - Úvod - Seznam knih (i Seznam autorů), které sice slibně začaly, ale už jsou také out-of-date. Tohle by chtělo spíš nějaký automat, program, který občas probere databázi (předpokládám, že to jede přes databázi) a doplní seznamy, mohl by se starat i o vazby (ke každému autorovi připojit na konec rozcestník na jeho knihy) atd... (To se mi to radí, co? :-))

Roman Horák14:31 19.10.2018
A vida! Skutečně to tam je, máte pravdu. Asi jsme to zapomněli vymazat. Původně jsme měli možnost hodnocení u každé knihy. Fungovalo to asi půl roku, poté jste tuto funkci odebrali. Některá hodnocení byla úplně mimo - někdo si schladil žáhu na neoblíbencovi a těch, kteří by napsali svůj názor na knihu bylo jen malé procento. Dokonce se stávalo, že hodnotili knihu, která ještě ani nevyšla:). U jednoho titulu se strhla diskuze maminek o škodlivosti látkových dětských plen (díval jsem se do databáze). Na základě výše uvedeného to určitě nevyřeší automat. Jen těch spamů co se nám dostává na tuto návštěvní knihu... A dalšího člověka nyní na diskuzní fórum uvolnit nejde. Ale děkuji za tipy. R. Horák, NF.

Václav Semerád20:24 20.10.2018
Automat by mohl (měl) řešit konzistenci seznamu knih x seznamu autorů x aktuální stav (nejspíš v okamžiku vložení knihy do nabídky e-shopu) a to bez další "ruční akce". Naopak je mi jasné, že hodnocení by muselo být moderované (jako návštěvní kniha) a pokud na to nejsou kapacity, tak holt smůla. Nelogické jsou IMHO dva oddělené seznamy knih (jeden ve www.novaforma.cz, druhý ve www.stahuj-knihy.cz), přičemž aktuální je jen ten druhý. Chápu, nejsou všechny knihy nabízené i v e-shopu, ale to je v databázi otázka příznaku (např. existence ISBN). Místo dvou seznamů by šlo zobrazovat buď jen knihy s ISBN (= nabízené), nebo všechny. Byl bych pro zahrnout první seznam do druhého, ale zachovat možnost přidat ukázky z knihy, jako to bylo ve www.novaforma.cz (tam to snad bylo omezené na autory, což fakticky eliminovalo spamy). Já si vlastní web programuji sám, ale když mi tam "hostující autor" přidá další knihu, promítne se to do všech přehledů samo (i beze mne).

Roman Horák, NF13:39 22.10.2018
Děkuji za Váš názor, se kterým se neztotožňuji. Nevím, proč by nemohly být dva (nebo i pět) seznamů, vždyť každý slouží k něčemu jinému a dokonce je k nim omezený a různý přístup. A navíc nejsou na jedné adrese. Bohužel nemohu si s Vámi na toto téma, zde v návštěvní knize, dopisovat, zvláště v době nakladatelské sezóny. Děkuji za pochopení. R. Horák, NF

Jméno
Email
Antispam - napiště číslicí kolik je jedna + pět

Text Vašeho příspěvku

Po schválení příspěvku administrátorem, bude uveřejněn.

Zpět na seznam témat

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (58015)
Poezie (59949)
Fotografie (58217)
Přírodní medicína (57023)
Komiksy (57856)

V této anketě jste již hlasoval.

Nové knihy

Chladný král

Absolute

A zase ten Charlie


© 2024 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz
Počet návštěv: 8677719