Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace


Jak vydat knihu > objednávka knihy

Vážení autoři, zde si můžete objednat vydání Vaší knihy. Pokud zasílané podklady překročí 6MB odešlete včetně této vyplněné specifikace přes www.uschovna.cz na adresu: horak@novaforma.cz.

V případě, že potřebné přiložené soubory nepřekročí 16MB můžete využít k odeslání tento formulář (je nutné vyplnit všechna políčka a přiložit všechny požadované soubory, jinak nebude formulář odeslán):
Pokud se po odeslání objednávky neobjeví text o úspěšném odeslání, kontaktujte nás prosím abychom provedli kontrolu. Po odeslání Vaší objednávky Vám potvrdíme její přijetí, zkontrolujeme zaslané podklady. V případě, že budete požadovat i přidělení ISBN, přidělíme jej i s čárovým EAN kódem, který umístíme na zadní stranu obálky knihy. Pokud bude vše v pořádku do 7. až 10. dnů Vám zašleme hotové výtisky. Pokud si vyžádáte i smlouvu, bude Vám zaslána k doplnění po odeslání knih. Zároveň uveřejníme knihu i v e-shopu www.stahujknihy.cz, kde ji po podepsání smluv uvolníme k prodeji. Máte-li nějaký problém, nebo dotaz k vyplnění této objednávky volejte: +420 603 518 948

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (58656)
Poezie (60407)
Fotografie (58675)
Přírodní medicína (57497)
Komiksy (58484)

V této anketě jste již hlasoval.

Nové knihy

Rande

V hospodě

Politika teoreticky i prakticky


© 2024 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz
Počet návštěv: 8722270